tombalina.cz

Vyměna manželek 2019

Výměna manželek IV. – 6.díl: Brno – Paraguay - LimeGator

Výměna manželek 2019 - kultovní reality show TV Nova Na jaře 2019 se na obrazovku TV Nova vrácí s novými premiérovými díly divácky velmi úspěšné reality show Výměna manželek. Jak se dokáží na deset dní sžít naprosto odlišné manželské světy a zvládnou překonat vlastní předsudky i osobní krize?

27. 3. 2019 | Výměna manželek | Pořady | Nova Plus

Výměna manželek 9.1.2019. Jak si poradí temperamentní Petra v pro ni zanedbané rodině s dětmi bez základních hygienických návyků? Zvládne laxní Marie zatěžkávací zkoušku ve zcela běžné domácnosti? Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery!

Seriál Výměna Manželek online | VideoSeriály

Zvládne Monika pro ni polní podmínky v domě, kde probíhá rekonstrukce, navíc s malým dítětem? Dokáže se Lucie přizpůsobit svéráznému manželovi, nebo mu ukáže nový pohled na život?

Výměna manželek - 9.1.2019 - online ke shlédnutí

Dokáže se Lucka postarat o standardní rodinu se dvěma dětmi ke spokojenosti pána domu? Udrží Štěpánka svůj temperament na uzdě v pro ni zanedbané domácnosti?

20. 2. 2019 | Výměna manželek | Pořady | Nova Plus

V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy.

Videos of vyměna manželek 2019
vyměna manželek 2019

Jak si pohodlná Soňa poradí v domácnosti, kde právě probíhá rekonstrukce bytu? Dokáže Milada zlepšit vztahy mezi dětmi a otčímem v rozhádané rodině? Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a …

27. 3. 2019 | Výměna manželek | Pořady | Nova Plus

Jak si poradí Andrea s extrémně žárlivým Pavlem? A zvládne mladá Markéta přísného Milana?

Výměna manželek - 3.4.2019 - online ke shlédnutí

Jak si poradí 39letá Andrea s rázným tatínkem ve fungující domácnosti se třemi dětmi? Dokáže se 33letá Paulína přizpůsobit zcela jinému vedení rodiny, navíc s tchyní v domě? Už na samém začátku premiérové Výměny manželek se ukáže, že Andrea, která je ženou v domácnosti, naprosto nic nezvládá. Její náhradní manžel je z ní zoufalý.

Výměna manželek | tv.prehraj.me - filmy a seriály online v

Poslední díl reality show Výměna manželek. Jak si poradí temperamentní Veronika se starším prozatímním partnerem a dvěma neposednými kluky? Dokáže se Monika, která vyrůstala v dětském domově přizpůsobit naprosto odlišné domácnosti? V premiérové epizodě Výměny manželek se diváci seznámí s Veronikou a Monikou.

teorie velkého třesku 03x17nový leták penny marketdéčko zpívejte s námicitace z výroční zprávyúřad práce novodvorská10. série teorie velkého třeskuteorie velkeho tresku 04x01vtipné přání k narozeninám pro holkupřání k narozeninám monikadecko kalendar 2019