tombalina.cz

Vymena manzelek 24.10.2019

Výměna manželek | 10.4.2019 | tv.prehraj.me - filmy a

Výměna manželek 23.10.2019. Jak si poradí temperamentní Veronika se starším prozatímním partnerem a dvěma neposednými kluky? Dokáže se Monika, která vyrůstala v dětském domově přizpůsobit naprosto odlišné domácnosti? V premiérové epizodě Výměny manželek se diváci seznámí s Veronikou a Monikou.

Výměna manželek XI, sobota, 2. 2. 2019, 12:15 - Nova

Zvládne Andrea domácnost se složitými vztahy a navíc čtyřmi dětmi? Poradí si Tereza v rodině, která funguje na naprosto jiných základech než ta její?

Výměna manželek - 23.10.2019 - online ke shlédnutí

Sledujte filmy a seriály online v HD kvalitě.

Výměna manželek - tn.cz

24.10.2019, 14:48 V premiérové epizodě Výměny manželek se divákům představila třicetiletá maminka dvou dětí Veronika. Ta mohla jen stěží rozdýchat fungování liberecké rodiny, ze …

GALERIE: Výměna manželek 17.1.2018 II

V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy.

TV Nova: Místo MasterChef Česko bude Výměna manželek

Čtvrtek 24. 10. 2019, svátek má Nina. Bývalý lidovecký poslanec Tomáš Kvapil se před natáčením páté řady reality show Výměna manželek snažil u vysílací rady dosáhnout jejího zrušení. Nepochodil. Start páté řady nyní přinesl Nově víc diváků, než kolik jich v danou chvíli dokázala přitáhnout konkurence.

Výměna manželek - XI. - 16. 10. 2019

Jak si poradí zkušená matka Ivana v neuspořádané domácnosti mladé maminky? Jak se dokáže nezkušená Tereza postarat o pětičlenou rodinu?

Výměna manželek (23.10.): Smutný Dominik se bojí rodičů

vymena manzelek 24.10.2019
Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení.

10. 10. 2018 | Výměna manželek | Pořady | Nova Plus

Sledujte filmy a seriály online v HD kvalitě. Přiveďte sem své přátele a vydělejte si peníze! Dozvědět se více.

27. 3. 2019 | Výměna manželek | Pořady | Nova Plus

Jak si poradí křehká Bára v rodině se zcela odlišnými stravovacími návyky? Dokáže se Jana přizpůsobit životu s manželem workoholikem? Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery!

Seriály - VOYO – Sledujte filmy, seriály a sport online

Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí.

Násilí na Nově. Výměna manželek lákala víc než Vyprávěj

Výměna manželek - XI. - 16. 10. 2019. Jak si Lenka poradí v rodině s nedostatkem financí a navíc, podle rodičů, s ne příliš vzornými dětmi? Dokáže Zdeňka nahradit v nové rodině maminku, která vede celou domácnost? Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění …

Výměna manželek - 24.10.2018 - online ke shlédnutí

Další změny v programu čekají na diváky TV Nova. Od příštího 38. týdne dochází k programovým změnám ve středečním prime time. Původní reality show MasterChef Česko bude nahrazen premiérovými díky pořadu Výměna manželek.

Výměna manželek (4.9.): Peciválka vs. metalistka | Panáček

Jak si poradí Andrea s extrémně žárlivým Pavlem? A zvládne mladá Markéta přísného Milana?

ceska sporitelna near medéčko česká televize agent v kapseletak penny jirkovpředpověď počasí na dníordinace v ruzove zahrade 2 drive nez v tvona se smala uloz toúřední hodiny úřad práce brnopředpověď počasí orlováordinace v ruzove zahrade 2 714 onlinedopravni info sokolov