tombalina.cz

Výměna manželek jana vs monika

Výměna manželek - díly ke shlédnutí online - TV Nova

výměna manželek jana vs monika Jana tak dlouho přemýšlela, jak zjistit zda jí partner bude chybět, až vznikl nápad, přihlásit rodinu do Výměny manželek. To, co v náhradní rodině prožije, to určitě nečekala ani v nejčernějším snu.

Images of Výměna manželek Jana vs Monika

Nové díly Výměny man­že­lek jsou zpět! V pre­mi­é­ro­vém díle nové řady popu­lár­ní rea­li­ty show uvi­dí­me, jak bude mla­dá Sylvie zvlá­dat vel­mi své­ráz­né­ho tatín­ka Láďu se dvě­ma dět­mi ve sklep­ním bytě.

Špindíra Monika z Výměny manželek: S rodinou zdevastovali

výměna manželek jana vs monika Dnešní díl Výměny manželek prověří schopnost Martiny přizpůsobit se zcela odlišným pravidlům v romské domácnosti s temperamentním manželem Štefanem. Na druhé straně se bude veselá a aktivní Monika snažit zabavit tříletého chlapečka a sžít se s country zpěvákem Vaškem.

Výměna manželek - 21.9.2016 | Reality show | Kritiky.cz

výměna manželek jana vs monika A ještě mě taky napadlo, že to, jak se v posledních několika výměnách snaží dvojice v závěru chovat slušněji, může být také proto /ale samozžejmě nemusí/, že díly byly natáčeny v září, kdy už Výměna manželek běžela, takže už viděli, jak to bude vypadat v TV a trochu se krotili.

Výměna manželek 2017 (5.4.): Jana vs. Lucie | Panáček v

výměna manželek jana vs monika Dokáže se Monika, která vyrůstala v dětském domově přizpůsobit naprosto odlišné domácnosti? Nova Plus. Výměna manželek XI 7. díl Odvysíláno 16.10.2019. DALŠÍ DÍLY NA VOYO. Výměna manželek XI. - 25. 9. 2019. Výměna manželek XI. - 18. 9. 2019

Výměna manželek - Mačkáš mi hada, debile! - YouTube

Ve středeční premiérové Výměně manželek se představila rodina z německého města Zittau, kterou tvoří Jana (35), Roman (24) a dcery Laura (6) a Viktorka (3). Na druhé straně se diváci seznámili se Sabinou (22), Tomášem (29), dcerou Michalkou (3) a synem Danem (1,5), kteří žijí v Praze.

Výměna manželek – Lenka vs. Monika (5.12.) | Panáček v

výměna manželek jana vs monika Výměna manželek: Slzy a křik! Malý Dominik prý musí doma dojídat zbytky! Monika, která je o 20 let mladší než její partner, si stěžuje, že ji Tomáš neustále cepuje a bere ji spíš jako dceru, než jako plnohodnotnou partnerku. Jenže jak se brzy ukáže, tohle je v …

Ostrá dohra Výměny manželek po vysílání: Tchyně špindíry

Výměna byla pro manželky většinou nepříjemnou zkušeností, během níž si sáhly na dno svých sil. O moc lépe na tom ale nebyly ani jejich protějšky, které doma přivítaly náhradnice za své ženy a přínos svých manželek ocenily většinou až po natáčení. Podívejte se na deset zásadních momentů z Výměny manželek.

Výměna manželek XI 8. díl | Výměna manželek | Pořady

výměna manželek jana vs monika Moniky se nezastavam, ma spoustu masla na hlave, ale aspon si na nic nehrala. Jana s manzelem to byla pretvarka od zacatku do konce. Janin manzel se po Monice vylozene vozil, jen aby byl v ocich divaka za pana dokonaleho, no a Jana ho doplnovala podobnym pristupem v druhe rodine. pritom ten jejich pristup k cistote byl docela uchylnej, hlaska, ze se dite ted nebude ucit jist, protoze by se

Videos of výměna manželek jana vs monika

Výměna pomohla. Přestože by už Monika včetně její tchyně do Výměny manželek s odstupem dvou let podruhé nešla, něco pozitivního rodině přece jen přinesla. „Monča je dneska úplně jiná ženská. O sedmdesát procent se zlepšila. A je mi moc líto, že z té Výměny vyšla tak špatně.