tombalina.cz

Výměna manželek dana a katka

Katka z Výměny manželek brala drogy. S Honzou už zřejmě

Podle ní jim ale s manželem Výměna manželek pomohla. „Máme víc času na sebe i na děti a jsme k sobě víc tolerantní. Manžel si teď všímá každé maličkosti, pořád mi něco nosí – kytku, bonbony,“ pochvalovala si Kateřina s tím, že ani na úklid Vašek už není takový pedant, jaký býval.

Divoká Výměna manželek se sladkým koncem: Punkeři Katka a

Podle ní jim ale s manželem Výměna manželek pomohla. „Máme víc času na sebe i na děti a jsme k sobě víc tolerantní. Manžel si teď všímá každé maličkosti, pořád mi něco nosí – kytku, bonbony,“ pochvalovala si Kateřina s tím, že ani na úklid Vašek už není takový pedant, jaký býval.

Výměna manželek 2015: Kateřina vs. Dana (13.5.)

Klasika, pořádkumilovná Dana je vyděšená, Katka spokojená. Manuál nic zajímavého neprozradí, klasické chody rodin. V Chotiměři jsou děti ve věku náhradní matky a otec se první den ještě nevyskytuje, je pracovně v zahraničí. Diskuze Výměna manželek.

Zoufalí Iva (18) a Marian (46) z Výměny: Vyhodili nás z výměna manželek dana a katka

Dana se přihlásila do Výměny kvůli tomu, aby si její děti uvědomily, co všechno pro ně dělá a aby i její přítel Jiří (36 let) pochopil, co doma má. A zatímco Dana měla poklidnou výměnu s pohodovým Honzou. Jiří musel bojovat s odlišným charakterem Kateřiny i …

Výměna manželek 2015: Kateřina vs. Dana (8.4.) + rekap

Tak zvláštní Výměna manželek tu ještě nebyla. Despotický otec, před kterým se děti počůrávaly a strachy zavíraly do skříně, se jakoby mávnutím kouzelného proutku změnil ve starostlivého a usměvavého manžílka. Co z toho bylo skutečné a co jen divadlo pro kamery? Na konci článku přijde nečekané odhalení.

Výměna manželek (Kateřina a Dana) z 8. 4. 2015 online pro vás

Nepořádná Katka a Honza - pár z Výměny manželek - se seznámili v době, kdy byla aktérka dnešní reality show na drogách. Honza to přiznal své vyměněné manželce. Katčin přítel Honza vyrazí s náhradní manželkou Danou ven. V restauraci jí pak svěří tajemství. "Mně se moc

Výměna manželek 2015: Kateřina vs. Dana (13.5.) + rekap

Výměna manželek 3. díl je tady online ke shlédnutí. Pojďte si pustit nejnovější pokračování Výměny ze středy 8. 4. 2015. Tato epizoda je tady online ke shlédnutí jenom pro vás. Pokud máte rádi tuto oblíbenou reality show televize Nova, tak z …

Výměna manželek XI 8. díl | Výměna manželek | Pořady výměna manželek dana a katka

I Katka byla fajn - velmi pozitivní, byť ještě naivní a nedospělá. Na rozdíl od Dany, která se stylizovala do role domácí služky. Zajímavý byl závěr, kdy Dana Katce něco vyčítala, pak se hovor stočil na jiné téma a Katka Daně přes její původní výčitky přesto poděkovala.

Heroin pod stromeček? Heroinová Katka exkluzivně pro eXtra

„Chtěla bych, aby si uvědomil, co má doma.“ Z takovéhoto důvodu se do Výměny manželek přihlásila devětadvacetiletá Kateřina. Naproti tomu Dana zase chtěla zjistit, jestli je se svým manželem schopna fungovat i jinak. Rozdělila je Výměna, nebo naopak sblížila? Zjistěte, jak …

Výměna manželek: Jsi prase a špína, vzkázala Katka Monice výměna manželek dana a katka

Divoká Výměna manželek se sladkým koncem: Punkeři Katka a Erik se vzali! Aktualizováno 20.06.2016. Deset dní musela strávit s cholerickým despotou. Díky tomu si ale uvědomila, že muž po jejím boku je ten pravý. To je příběh Kateřiny ze Slaného z nezapomenutelného dílu reality show Výměna manželek

Výměna manželek: Nařknutí z homosexuality a útěk z domova

Výměna manželek: Nařknutí z homosexuality a útěk z domova! V dnešní premiérové Výměně manželek bude opět pořádně dusno. Na jedné straně se bude muset Dana vyrovnat s chaotickou a pro ni naprosto neuklizenou domácností.

Výměna manželek - 16.10.2019 - online ke shlédnutí

Katka a Honza zlepšili chod domácnosti. O tři děti už se Katka nestará sama, ale manžel jí pomáhá. „Jsme spolu, věci se změnily a můj muž se snaží,“ řekla webu Blesk.cz Katka. I Dana a Míla jsou spolu šťastní. „My jsme takoví sehraní parťáci, přišli jsme na to, že nic měnit nechceme,“ řekla Dana.

Images of Výměna manželek Dana a Katka výměna manželek dana a katka

Výměna manželek 16.10.2019. Jak si poradí temperamentní Katka s laxním náhradním manželem a dvěma údajně problémovými kluky? Dokáže se Jiřina, vyčerpaná vlastními dětmi, přizpůsobit životu mladé rodiny? Nová epizoda Výměny manželek představí divákům šestičlennou rodinu z Nového Sedla.

Dana s Kateřinou PO VÝMĚNĚ: Jedna z nich se vdala! Uhodnete?

Výměna manželek ze 17. června 2015 s Lenkou a Ivetou je tady online ke shlédnutí. Reality show Výměna manželek je tady se zbrusu novým dílem. Jedná se o závěrečný 12. díl šesté řady vysílané v roce 2015. Už nás čekají jenom letní prázdniny, kdy se nové Výměny vysílat nebudou.

Výměna manželek: Jsi prase a špína, vzkázala Katka Monice výměna manželek dana a katka

Jak vidí článek vyhledávání BULVÁR. Zavřít

počasí civettaulož yočeská spořitelna pohotovostvymena manzelek 2019 mackas mi hada cely dilobrazky pixwordspřání k narozeninám nazí mužidallas zpravyhakisak draciklol obrazkyden štěstí