tombalina.cz

Tvoje tvář má známý hlas gondík

Tvoje tvář má známý hlas - Wikipedia

Pokyny pořadatele – Tvoje tvář má známý hlas. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou.

Zuzana Norisová, Dalibor Gondík a Adéla Gondíková jako Bee

Tvoje tvář má známý hlas je česká verze pěvecké reality show založená na formátu pořadu Your Face Sounds Familiar, který vychází ze španělského originálu Tu cara me suena.

Dalibor Gondík jako legendární Frank - Tvoje tvář má

tvoje tvář má známý hlas gondík
Tvoje tvář má známý hlas je česká verze pěvecké reality show založená na formátu pořadu Your Face Sounds Familiar, který vychází ze španělského originálu Tu cara me suena. Soutěž se stejným formátem je vysílána také na Slovensku pod názvem Tvoja tvár znie povedome.

Tvoje tvář má známý hlas - novaplus.nova.cz

První řada zábavní televizní show Tvoje tvář má známý hlas se začala vysílat na TV Nova 26. března 2016 a vítěz byl představen v posledním díle odvysílaném 11. června 2016. V roli moderátora se představil Ondřej Sokol a do řad porotců zasedli Janek Ledecký, Jakub Kohák a Jitka Čadek Čvančarová, ke kterým se každý díl přidal speciální host.

Tvoje tvář má známý hlas - novaplus.nova.cz

Televize Nova odhalila poslední tři jména čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Jedinečnými výkony vás pobaví Tomáš Matonoha, člen kapely Nightwork nebo známý muzikálový herec.

Tvoje tvář má známý hlas – Wikipedie

Zuzana Norisová, Dalibor Gondík a Adéla Gondíková jako Bee Gees – Night Fever Tvoje tvář má známý hlas 10. díl Odvysíláno 9.11.2019. 02:09:01. Tvoje tvář má známý hlas. Tvoje tvář má známý hlas 9. díl Odvysíláno 2.11.2019. 02:10:06. Tvoje tvář má známý hlas. Tvoje tvář má známý hlas 8. díl

Dalibor Gondík | Tvoje tvář má známý hlas | Pořady | Nova

Dalibor Gondík (* 14. března 1970 Sokolov) je český moderátor, herec, dabér, bavič, zpěvák, hudebník a příležitostný automobilový či rallyový závodník. Je ženatý a syna. Jeho sestra, se kterou vystupuje, se jmenuje Adéla Gondíková.V roce 2017 v televizním pořadu Tvoje tvář má známý hlas políbil na jevišti muže a následně došlo k jeho coming outu v

Tvoje tvář má známý hlas (1. řada) – Wikipedie

Zuzana Norisová, Dalibor Gondík a Adéla Gondíková jako Bee Gees – Night Fever Tvoje tvář má známý hlas 9. díl Odvysíláno 2.11.2019. 02:10:06. Tvoje tvář má známý hlas. Tvoje tvář má známý hlas 8. díl Odvysíláno 26.10.2019. 02:13:51. Tvoje tvář má známý hlas. Tvoje tvář má známý hlas

Videos of tvoje tvář má známý hlas gondík

VÍTĚZ MŮŽE BÝT JENOM JEDEN: Kdo vyhraje velkou anketu o nejlepší proměnu čtvrté řady Tvojí tváře? HLASUJTE. Že mají maskéři ze show Tvoje tvář má známý hlas zlaté ručičky, o tom se diváci…

Dalibor Gondík | Tvoje tvář má známý hlas | Pořady | Nova

tvoje tvář má známý hlas gondík
Zuzana Norisová, Dalibor Gondík a Adéla Gondíková jako Bee Gees – Night Fever Tvoje tvář má známý hlas 9. díl Odvysíláno 2.11.2019. 02:10:06. Tvoje tvář má známý hlas. Tvoje tvář má známý hlas 8. díl Odvysíláno 26.10.2019. 02:13:51. Tvoje tvář má známý hlas. Tvoje tvář má známý hlas

O2 arena - TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS - TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS

Tvoje tvář má známý hlas is a reality singing series that is aired on Nova.It is both based on the Endemol format Your Face Sounds Familiar and an adaptation of the Spanish "Tu cara me suena." The first season consisted of eight celebrities. The show was first aired on March 26, 2016.

Dalibor Gondík jako Lunetic "Máma" | Tvoje tvář má známý hlas

Čtvrtá řada zábavné televizní show Tvoje tvář má známý hlas se začala vysílat 2. září 2017.Finále proběhlo 18. listopadu 2017.Vítězkou se stala Berenika Kohoutová, která výhru 150 000 Kč věnovala Nadačnímu fondu Vrba.

Proměny v show Tvoje tvář má známý hlas - iDNES.cz

Velkolepá zábavná show. Profesionální tým vynaloží veškeré své úsilí, aby účinkující vypadali přesně jako legendární umělci, které mají soutěžící představovat.

Tvoje tvář má známý hlas | Pořady | Nova

Třetí kolo show Tvoje tvář má známý hlas přineslo opět různé proměny a prověřilo pěvecké schopnosti hvězd. Podívejte se, jak vypadal v roli zpěváka Raye Parkera Jr. hostující šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, či jaký byl Ed Sheeran v podání herce Jána Jackuliaka. V anketě můžete hlasovat o proměnu večera.