tombalina.cz

štěstí štěstí veselá trojka text

Štěstí, štěstí

VESELÁ TROJKA Pavla Kršky. Najdete tady aktuální informace o naší kapele a jejích uměleckých aktivitách, které jsou zaměřeny na široké publikum, které má rádo lidové písničky. Budeme rádi, když nám budete projevovat svou přízeň, ať již účastí na našich vystoupeních nebo nákupem námi vydávaných nosičů.

Vzkazy :: Veselá trojka

Hudba a text: Pavel Krška, Veselá trojka Pavla Kršky 1. Poraďte mně lidé zlatí, co se dělat dá, Refr.: Štěstí, štěstí, kdepak já tě mám? Jó při téhle smůle, to se načekám. Štěstí, štěstí, najdi cestu k nám. Co já z toho, ach, můj Bože, na tom světě mám? Štěstí, štěstí, proč se vyhýbáš,

Veselá trojka Pavla Kršky texty | KaraokeTexty.cz

Štěstí mně přálo na mě se smálo, komu to vadí ať se na mě nedívá. Jó však to známe co naděláme, někdo má v hlavě málo jinej trochu víc. Komu je dáno budiž mu přáno, mně stačí trocha, ale rad mám na tisíc.

VESELÁ TROJKA PAVLA KRŠKY Public Group | Facebook

Vyhledávaní hudby a videí na stahovani-youtube.cz

Vyhledávání hudby

štěstí štěstí veselá trojka text

Děkujeme za váš zájem, po telefonu dořešíme možnost výběru dalšího zboží a způsob doručení a platby.

Vesela trojka pavla kršky čupr kluk texty písní

štěstí štěstí veselá trojka text

Vesela trojka pavla kršky čupr kluk karaoke texty. Získej karaoke texty Vesela trojka pavla kršky čupr kluk, které tolik milujete.Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Vesela trojka pavla kršky čupr kluk.Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).

Veselá trojka Pavla Kršky | kdykde.cz

©Miroslav Hrdlička - 2013~2016 - Všechna práva vyhrazena.

Veselá trojka: Štěstí, štěstí - YouTube

Veselá trojka pavla kršky karaoke texty. Získej karaoke texty Veselá trojka pavla kršky, které tolik milujete.Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Veselá trojka pavla kršky.Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).

ČUPR KLUK - midisoubory.cz

Vesela Trojka - Už Je Nám Zas O Rok Víc [text na Supermusic.sk] Vesela Trojka Veselá trojka: Štěstí, štěstí Veselá trojka: Lásko daleká » Najnavštevovanejšie piesne. Najnavštevovanejšie piesne. Už Je Nám Zas O Rok Víc - text