tombalina.cz

Site:ceskatelevize.cz déčko

Soutěže — Déčko — Česká televize
site:ceskatelevize.cz déčko Internetové hřiště České televize pro malé i velké děti.

Déčko — Česká televize
Spolupracovali. Námět, dramaturgie, produkce, grafika, webdesign a programování: Tým Centra dramaturgie nových médií ČT Partnery České televize v letní hře Rozbzuč Déčko! jsou Junák - český skaut, z. s., Asociace turistických informačních center České republiky a vzdělávací centrum TEREZA, z. ú.

Kriminálka 5.C — Pořady — Déčko — Česká televize
site:ceskatelevize.cz déčko Dva na třetí – magazín o tvořivosti a počítačových hrách. Vstupte do světa Minecraftu a dalších her. Moderují Matyáš Valenta, Naomi Adachi a Dave Fišer.

Déčkovize — extra — Déčko — Česká televize
site:ceskatelevize.cz déčko Bav se, poznávej, sdílej a udělej svět zvířat lepším… Kam za zvířaty v listopadu Halloween v zoo. Dlabání dýní, prohlídka zoo s čarodějnicemi a spoustu další strašidelné srandy, kterou tu jistě zažijete.

Déčko — Česká televize
Hudební pořad pro malé i velké milovníky vážné hudby. Co je to orchestr, jak se hraje vážná hudba a mnoho dalších otázek dětem zodpoví dirigent (Otakar Brousek).

Probuď Déčko! Prázdninová soutěž — Déčko — Česká televize
V neděli 2. ledna 1965 se na obrazovce Československé televize poprvé objevil pořad nazvaný Večerníček.Na dobrou noc se tehdy dětem vysílala pohádka Kluk a kometa, kterou proto můžeme považovat za úplně první večerníčkovský příběh. Na typickou znělku s klanícím se chlapečkem si ale diváci počkali až do srpna stejného roku, kdy jim Večerníček poprvé popřál

Pořady — Pořady — Déčko — Česká televize
97. díl - Déčko slaví: Víte, který herec propůjčuje ve studiu Kamarád hlas žlutému kulaťoučkému Hele? Pan Lábus, nebo pan Jirák? Dalším výhercem je Jakub Š. z Prahy, který správně odpověděl: Ota Jirák dabuje postavičku HELE.

DVA3 — Pořady — Déčko — Česká televize
Déčko rallye. Rumcajs všemi barvami. ÁbécéDéčko s Kapitánem Sluníčkem. Rádio na dobrou noc. Všehvězd. Jak se dělá 3D večerníček. Hlava v hlavě

Hry — Déčko — Česká televize
site:ceskatelevize.cz déčko Když ztroskotá létající talíř na malém tropickém ostrově, začnou se teprve dít věci. Fatou, dcera zdejšího botanika, a mimozemšťan Roger musí každý den zachraňovat …

Na plese s Honzou Onderem — Pořady — Déčko — Česká televize
site:ceskatelevize.cz déčko Chuggington je neobyčejné místo, kde jezdí vlaky, které mluví, myslí a nepotřebují strojvedoucí. Vydejte se na cestu za dobrodružstvím s mašinkami Wilson, Brewster a Koko.

Vánoční hry — Déčko — Česká televize
Tanečník Jan Onder, známý ze soutěže StarDance, učí děti kroky základních společenských tanců. Zábavný pořad ČT Déčka.

leták tesco ostrava porubawhatsapp aktuálnělidl letak ilavadracik harry potter50 jizdni radymikina prekladlust překladkaufland liben letakteorie velkého třesku 02x12jarní obrázky kreslené