tombalina.cz

Překladač vt

Anobic VT od 7 150 Kč - Heureka.cz

Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků.

Videos of překladač vt

Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Překladače. Vybírejte si Překladače podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

ECTACO CR: Elektronické hlasové překladače Anobic - ECTACO

Kapesní překladač Anobic VT dokáže rozpoznat Váš hlas a následně jej přeložit v reálném čase do velkého množství jazyků což z něj vytváří skvělou jazykovou pomůcku pro cestování, samostudium, nakupování nebo podnikání. Překládá Vaše slova přímo okamžitě a proto vytváří pocit, jako byste přímo komunikovali s jinou osobou.

Kapesní překladač řečí Anobic VT | Prekladace.cz-jazyky do

překladač vt Anobic VT ASK. Překladač řečí Anobic VT ASK obsahuje neuvěřitelných 41 jazyků včetně češtny a světových jazyk pro obousměrný překlad vět s nahraným zvukovým překladem hlasu, díky kterému již nebude žádný problém pro

Kapesní hlasový překladač Anobic VT - YouTube

překladač vt Překladač vět a textů online. Překladač.net je internetová aplikace, která všem návštěvníkům umožňuje zdarma online přeložit texty či celé věty do češtiny z téměř 40 cizích jazyků /nejen z angličtiny do češtiny/, samozřejmost jsou překlady anglických a německých vět a textů i slov.

Překladač Google

překladač vt Kapesní překladač Anobic VT ASK dokáže rozpoznat Váš hlas a následně jej přeložit v reálném čase do velkého množství cizích jazyků což z něj vytváří skvělou jazykovou pomůcku pro cestování, samostudium, nakupování nebo podnikání. Překládá Vaše slova přímo okamžitě a proto vytváří pocit, jako byste přímo komunikovali s jinou osobou.

Překladač vět a textů online | PŘEKLADAČ.CZ

překladač vt Hlasový překladač Anobic VT bude Vaším dokonalým průvodcem a učitelem. Pomocí cizojazyčných odpovědí zdokonalíte Vaší výslovnost a na zpětném překladu ihned ověříte správnou gramatiku a intonaci vysloveného textu.

Překladač vět a textů online

překladač vt Překladač vět a textů online. Překladač.net je internetová aplikace, která všem návštěvníkům umožňuje zdarma online přeložit texty či celé věty do češtiny z téměř 40 cizích jazyků /nejen z angličtiny do češtiny/, samozřejmost jsou překlady anglických a německých vět a textů i slov.

Kapesní hlasový překladač Anobic VT Bluetooth

Kapesní hlasový překladač Anobic VT/Anobic VT ASK v 40+ jazycích (CZ/SK) pro první obousměrný překlad vět s nahraným zvukovým překladem hlasu, díky kterému již nebude žádný problém pro Vás se dorozumět během cestování po světě.

Překladač vět a textů online

Všechny informace o produktu Překladače Anobic VT, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Anobic VT. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Hlasový překladač Anobic VT White

Anglicko-český překladač vět online | Překladač vět online

Český jazyk je totiž v tomto případě pro překladač celkem oříšek. Výsledný slovosled českého překladu totiž většinou nemá hlavu ani patu a konečnou stylizaci si musíte dodělat sami. Základní funkce, kterou musí anglicko-český překladač splňovat, je samotný překlad. Tento úkol zvládá velmi dobře.

Překladač celých vět a textů online do 66 jazyků

Tento kapesní hlasový překladač Anobic VT Bluetooth je rychlejší a plynulejší než aplikace v telefonu, a to i na pomalých mobilních sítích. Hlasový překladač umožňuje snadnější a přirozenější tlumočení rozhovoru mezi dvěma nebo více účastníky ve dvou různých jazycích.

Kapesní hlasový překladač Anobic VT Bluetooth

Mujprekladac.cz je překladač celých vět online. Překládá jednotlivá slova i celé věty do 66 jazyků. 3 překladače v jednom. Google překladač, překladač Yandex a Bing.

Anobic VT

Kapesní překladač Anobic VT ASK dokáže rozpoznat Váš hlas a následně jej přeložit v reálném čase do velkého množství jazyků což z něj vytváří skvělou jazykovou pomůcku pro cestování, samostudium, nakupování nebo podnikání. Překládá Vaše slova přímo okamžitě a proto vytváří pocit, jako byste přímo komunikovali s jinou osobou.