tombalina.cz

Překladač němčin

Mein Deutsch - nemcina-zdarma.cz

Elektronický překladač Sencor s vestavěným českým, slovenským, německým a anglickým slovníkem. Přístroj tak v paměti ukrývá celkem více než 650 000 slov včetně obecných, lékařských, technických …

Slepecká Braillova abeceda

Vítáme Vás ve výuce němčiny.Studujte kurz němčiny zdarma, vyzkoušejte si Německo-český slovník.Procvičujte si výslovnost pomocí Listen & Talk (poslech němčiny, německá výslovnost).Plánujete cestu do Německa, Rakouska, Švýcarska, Lichtenštejnska nebo Lucemburska?Studujte kurzy němčiny a užijte si Vaši dovolenou aktivněji!

NĚMECKY.NET - testy a křížovky z němčiny | němčina online

překladač němčin
Modul Německé fráze obsahuje vice než sto nejběžnějších frází používaných v konverzaci a běžné komunikaci. Fráze jsou rozděleny do skupin pozdrav, přání, otázka, odpověď, problém, komunikace v hotelu, v restauraci atd.

Velikonoce v Němčině, překlad, Češtino-Němčina Slovník

Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků.

Procvičování Němčiny | Jazyky-online.info

překladač němčin
Německy.net. Vítejte! na webových stránkách, které zábavnou formou online procvičí Váš německý jazyk.Najdete zde různé online testy, online křížovky, vtipy, hádanky a další zajímavé informace jako např. přehled gramatiky a seznam jazykových zkoušek. Stránky o němčině budou pravidelně aktualizovány, abyste se mohli neustále zdokonalovat v německém jazyce.

Google

Bezplatná služba od Googlu okamžite preloží slová, frázy a webové stránky medzi angličtinou a viac ako stovkou ďalších jazykov.

Přeložení textu do jiného jazyka - Podpora Office

Reverso.net : Nástroj pro okamžitý překlad zdarma, online překladač z francouzštiny, španělštiny, italštiny, němčiny, ruštiny, portugalštiny

Slovníky - Programy a hry ke stažení zdarma - Porse.cz

překladač němčin
Modul procvičování německých slovíček umožňuje uživatelům opakovat a aktivně procvičovat získanou slovní zásobu.

Překladač Google - Internetový obchod Chrome

překladač němčin
translátor překladač google na tablety. Online překladač vět a textů zdarma | Translator.EU; Translator eu je online vícejazyčný překladač textů a vět, který vám nabídne překlady do 42 jazyků Jeho používání je bez registrace a zdarma

německé časování - bab.la časování sloves

překladač němčin
Online překladač Google Translate se rozšířil o podporu 9 nových jazyků s celkem 200 mil. rodilými mluvčími. Díky úsilí dobrovolníků – rodilých mluvčích je mezi nimi i novozélandská maorština.

vymena manzelek dnes na novepsí poslání ulož tokrimi zprávy trutnovskoflorijánkovo štěstíkatastrální mapa duchcovtesco leták židleaplikace na počasírychly prachy gamblerkamicrosoft office powerpoint slunečniceurad prace v lounech