tombalina.cz

Ordinace v růžové zahradě 2 729 díly online

ordinace v ruzove zahrade 2 – ke stažení | Hellspy

ordinace v růžové zahradě 2 729 díly online
Toto je seznam dílů seriálu Ordinace v růžové zahradě.Původní český televizní seriál z chirurgického a gynekologického prostředí Ordinace v růžové zahradě vysílá od roku 2005 TV Nova.Liché díly jsou vysílány v úterý a sudé ve čtvrtek. Přehled řad

769. díl - Rodinná terapie | Ordinace v růžové zahradě 2

Informace o seriálu a jeho postavách, realizačním týmu a obsazení. Obsahuje fotogalerie, aktuality ze zákulisí a epizod.

Ordinace v růžové zahradě 2 - 928. díl - Rande | Ordinace

Odvysíláno 24.10.2019 (čtvrtek) 924. díl – Chladnokrevná bestie Nový čtvrteční 924 celý díl Ordinace v růžové zahradě 2 je ONLINE dříve než v TV. Marika je po lécích na spaní dezorientovaná a malátná. Janák ji vyslýchá v souvislosti s jejím kolapsem a Marika …

Ordinace v ruzove zahrade 2 642 - YouTube

Ordinace v růžové zahradě 2 - 13.6.2019 906. díl Konečně ano. Marika prožívá noční můru: Adamova láska k ní stála další život. Vilík a Květa chystají svatbu. Marika prožívá noční můru. Adamova láska k ní už stála druhý lidský život. Sestřička Tien má vážnou nehodu, lékaři se bojí, že nepřežije.

Ordinace v růžové zahradě 2 - 926 - Sbohem, Adame

Nebezpečí. Marika má pocit, že ji někdo sleduje. Bojí se Zálešáka i Adamova otce a nechce zůstávat sama doma. Honza Sekora navrhuje, že se odstěhují na hausbót, o kterém nikdo neví. Nedojde mu ale, že na opuštěném místě hrozí Marice ještě větší nebezpečí Radka se trápí kvůli Martinovi, začíná jí docházet, že ji jen využívá a že je pro něj jedna z

Ordinace v růžové zahradě 2 - 923. díl: Na ostří touhy

Ordinace v růžové zahradě 2 - 729. díl - S vámi je radost umírat! Darek s Lucií dostanou testy DNA, konečně se dozvědí, jestli je Bětuška jejich dítě. Šárka intrikuje, aby mohla strávit noc s Hanákem. Darek s Lucií dostanou testy DNA. Konečně se dozvědí, jestli je Bětuška jejich dítě.

904. díl Ordinace v růžové zahradě 2 - 6.6.2019 - Mám strach

Ordinace v růžové zahradě 2 - 18.4.2017 729. díl S vámi je radost umírat! Darek s Lucií dostanou testy DNA, konečně se dozvědí, jestli je Bětuška jejich dítě. Šárka intrikuje, aby mohla strávit noc s Hanákem. Darek s Lucií dostanou testy DNA. Konečně se dozvědí, jestli je Bětuška jejich dítě.

Ordinace v růžové zahradě 2 - 925. díl: Nebezpečí

Vojta se dozví, že se do Kamenice chystá Tánin manžel Patrik. Deptá ho představa, že bude muset bydlet s manželi a sledovat jejich cukrování. Táňa ho přitom čím dál víc přitahuje. Šéfka Zita se nečekaně sblížila s Petrem Hanákem, ale myslí si, že to není správné. V práci se snaží předstírat, že se nic nestalo.

Ordinace v růžové zahradě 2 | Pořady | Nova

Ordinace v růžové zahradě 2 - 729. díl - S vámi je radost umírat! Darek s Lucií dostanou testy DNA, konečně se dozvědí, jestli je Bětuška jejich dítě. Šárka intrikuje, aby mohla strávit noc s Hanákem. Darek s Lucií dostanou testy DNA. Konečně se dozvědí, jestli je Bětuška jejich dítě.

Díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 rok 2017 online

Ordinace v růžové zahradě 2 - 14. díl - Bez Elvíry neodejdu Pavla a Kroupa spolu začínají chodit, i když Pavla po zklam více Pavla a Kroupa spolu začínají chodit, i když Pavla po zklamání s Honzou váhá.

Ordinace v růžové zahradě 2 - 729. díl - S vámi je radost

Sbohem, Adame. Marika bojuje o život. V bezvědomí má sen, ve kterém se setká s Adamem. Adam ji chce odvést s sebou na druhý břeh, těší se, že budou konečně spolu. Mára dá Vojtovi jasně najevo, že ho zničí u atestace. Jestli se nepřestane stýkat s Táňou, zajistí si dokonce místo v atestační komisi. Martina čekají další problémy.

Ordinace v růžové zahradě 2 - 924. díl - Chladnokrevná

Čestmír se trápí po rozchodu s Alenou. Aby se odreagoval, Jakub mu zařídí tenisový trénink se slavnou Petrou Kvitovou. Karel Rytíř mezitím objeví falešné genetické testy Alenina dítěte a soptí vzteky. Andrea se snaží přemluvit Martinu Kaiserovou, aby odešla od násilníka Prchala do azylového domu. Martina ale potřebuje pomoc a nemocné Andree docházejí síly.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 online ke zhlédnutí

ordinace v růžové zahradě 2 729 díly online
Rande. Ota Kovář se rozhodne, že pozve šéfovou Zitu na rande a řekne jí o svých citech. Konzultuje to s kamarádem Hanákem a ten neví, co mu na to říct. Ota netuší, že sám Hanák má se Zitou poměr. Vojta se chystá do Prahy na atestaci. U jeho komise bude sedět Leoš Mára a je jisté, že se ho pokusí potopit. Martin dostává erotické MMS od neznámé ženy a smluví si

decko/stardancelízátko české dráhydlouhodobá předpověď počasí český těšínulozto fortnitemamka erotické povídkyrychlý prachy 103 - holka z miamitelevizní program 6.3.2019muže přání k narozeninámpoštovní spořitelna roztylská 1 praha 4hypermarket albert praha letak