tombalina.cz

Německý překladač s výslovností

Překladač vět a textů online
Překladač.cz je překladač vět a textů online, poskytuje přesné překlady mezi 60 světovými jazyky, jakými jsou anglický jazyk, německý, ruský, polský, španělský a další.

Německo-český slovník | Lingea
německý překladač s výslovností
The domain prekladac.cz uses a Commercial suffix and its server(s) are located in N/A with the IP number 81.95.110.137 and it is a .cz. domain. Překladač.cz je překladač vět a textů online, poskytuje přesné překlady mezi 60 světovými jazyky, jakými jsou anglický jazyk, německý, ruský, polský, španělský a další.

Čertova krabička: Elektronický překladač s výslovností
německý překladač s výslovností
Překladač vět, textů a webových stránek do 90+ jazyků s výslovností. Přeložený text se zobrazí zde. Pro provedení překladu vložte text do políčka překladače vlevo a použijte tlačítko „přeložit“ výše.

prekladac.cz - Překladač vět a textů online | PŘEKLADAČ.CZ
německý překladač s výslovností
Německo český slovník online. Vítejte na Německo českém slovníku beta online.Překládat z němčiny do češtiny a naopak zde můžete on-line a zdarma. Online německý slovník obsahuje přibližně pouze 1200 překladů německých slov z projektu "Česko-německý GNU/FDL slovník".

Překladač pro české uživatele | Český-Překladač.cz
česko - německý překladač. Zvolte jazyky, se kterými má překladač pracovat. Napište nebo zkopírujte text do horního pole a klikněte na tlačítko „přeložit“. V dolním poli se okamžitě objeví požadovaný překlad, který si následně můžete označit, zkopírovat a použít pro vaše potřeby.

Česko-francouzský překladač vět ZDARMA | Překladač vět online
Německo-český slovník. Kvalitní on-line slovníky, překlady, konverzace, gramatiky, témata a jazykové hry zdarma.

Německo-český slovník | Lingea
Vícejazyčný online překladač. Kvalitně překládá s využítím moderních technologií.

Překladač vět a textů online | PŘEKLADAČ.CZ
Překladač.cz je překladač vět a textů online, poskytuje přesné překlady mezi 60 světovými jazyky, jakými jsou anglický jazyk, německý, ruský, polský, španělský a další.

David proti Goliášovi. Jak se vede Seznam překladač?
německý přeloženo ve vícejazyčném online slovníku. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak. německý překlad z češtiny do němčiny – Seznam Slovník. Vyhledej.

Anglický preklad „vyslovnost“ | Webslovník.sk
Preklad „vyslovnost“ zo slovenčiny do angličtiny. Rýchly a korektný preklad slov a fráz v online prekladovom slovníku na Webslovník.sk

Seznam Slovník
Jak si stojí Seznam překladač oproti ostatním překladačům? I když si budete možná říkat, že překladač od Seznamu nikdo nepoužívá, opak je pravdou. Může se pyšnit až překvapivým počtem uživatelů, čímž se řadí vůbec k těm nejpoužívanějším překladačům v tuzemsku.Globálně se sice nemůže srovnávat s giganty Google a Microsoft v počtech uživatelů

Přenosné překladače - Elektronický překladač
německý překladač s výslovností
Nevíte se si rady s některou francouzskou větou? Chodíte na hodiny francouzského jazyka a připravujete se na test? Vyzkoušejte náš česko-francouzský překladač, který Vám stoprocentně pomůže.Můžete překládat texty z češtiny do francouzštiny, nebo naopak z francouzštiny do češtiny.

Překladač Google
Překladač umí jazyk textu detekovat, přeložit ho do zvoleného jazyka a informovat Vás, o jaký jazyk se jedná. [ Přeložit tento odstavec do angličtiny. Přestože překladač si poradí téměř s jakýmkoliv textem, pořád jedná se o automatický překlad, proto nedoporučujeme …