tombalina.cz

Mapa katastrální území

Katastrální mapa Praha - regiony.kurzy.cz

Na této úvodní stránce najdete také jednotlivá katastrální území v obci Příbram, přehled různých staveb (rodinné a bytové domy, garáže a podobně) a také nabídku realit. Pro každý pozemek, stavební parcelu, rodinný dům či jinou stavbu můžete rychle zobrazit základní údaje z katastru nemovitostí a katastrální mapu.

iKatastr: mapa a informace z KN

Katastrální mapa online. Pro online nahlížení potřebujete počítač připojený k internetu. Po vstoupení na portál, si můžete v horním menu nebo přes část rychlé odkazy zvolit položku pro zobrazení katastrální mapy marushka. Poté zadáte území nebo název obce, kde chcete prohlížet.

ÚAZK - přehledka mapa katastrální území

Katastr nemovitostí a katastrální mapa, interaktivní on-line náhled do katastru nemovitostí Katastr nemovitostí 2.0 - mapové nahlížení Katastrální mapy, pozemkový katastr, věcná břemena a další - on-line nahlížení do katastru nemovitostí

Katastr nemovitostí 2.0 - mapové nahlížení a katastrální mapa mapa katastrální území

Do aplikace Archivní mapy byla doplněna další dávka nově naskenovaných mapových listů Originálních map stabilního katastru (7 600 listů). Skenování probíhá postupně podle abecedního pořadí katastrálních území stabilního katastru, proto dochází k nerovnoměrnému ostrůvkovitému pokrytí naskenovaných oblastí.

Katastrální mapy pozemků a čísla parcel online

11.11.2019 Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (11/2019) je k dispozici ke stažení. 11.11.2019 Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa ředitele katastrálního pracoviště Most. 05.11.2019 Zveřejněny statistické údaje za 3. čtvrtletí roku 2019 o vybraných transakcích s nemovitostmi evidovanými v KN.

Katastrální mapy

Katastr nemovitostí a katastrální mapa, interaktivní on-line náhled do katastru nemovitostí Katastr nemovitostí 2.0 - mapové nahlížení Katastrální mapy, pozemkový katastr, věcná břemena a další - on-line nahlížení do katastru nemovitostí

ČÚZK - Informace o katastrálních územích

Nyní jste zde: Katastr nemovitostí » Digitalizace a vedení katastrálních map » Digitalizace katastrálních map » Seznam katastrálních území bez parcel vedených ve zjednodušené evidenci Seznam katastrálních území bez parcel vedených ve zjednodušené evidenci

ČÚZK - Úvod

Katastrální mapa je mapou velkého měřítka (1 : 1 000, 1 : 2 880 apod.). V současnosti je vedena na více než polovině území České republiky v elektronické podobě (dále jen „digitální mapa“), ve zbylé části území v podobě analogové. Digitální mapa je zpravidla v S-JTSK ve vztažném měřítku 1 : 1 000.

ČÚZK - Digitalizace a vedení katastrálních map

Převod katastrálních map do digitální podoby patřil v uplynulých letech mezi nejdůležitější úkoly resortu. Úkol byl dokončen k 31. 12. 2017, kdy byla katastrální mapa v digitální podobě v 12 954 katastrálních územích, což je 99,0 % z jejich celkového počtu 13 084 k uvedenému datu.

billa leták praha florencpojištovna česká spořitelnylobster překladkreditni karta ceska sporitelnabakaláři zš polabiny 1predpoved pocasi chopokprostřeno kachnamatlab uloztočeská spořitelna praha radotínbazos jizni cechy auta