tombalina.cz

Katastrální mapa útušice

Katastrální mapa, okres Plzeň-jih

Zaslání odkazu na obec Útušice e-mailem. Na zadaný email bude odeslán odkaz na tuto stránku. Přejete-li si odeslat email i s vlastním textem, můžete ho zadat do položky vzkaz příjemci.

Parcela st. 120/1 v k.ú. Útušice katastrální mapa útušice

Katastr nemovitostí - vyhledávání adres, pozemků a budov; Hledat pouze v KÚ Robčice u Štěnovic Hledání adres, objektů a parcel v katastru nemovitostí je možné dle kú, čísel parcel a …

Útušice

Nastala chyba v modulu Vyhledávání IQS GetCapabilities: Nastala neznámá chyba. Zavřít. Chybová zpráva Close

ITC - geoportal.cuzk.cz

Robčice je vesnice, část obce Útušice v okrese Plzeň-jih.Nachází se asi 1,5 km na jihozápad od Útušic. Je zde evidováno 115 adres. V roce 2011 zde trvale žilo 180 obyvatel.. Robčice leží v katastrálním území Robčice u Štěnovic o rozloze 12,06 km 2.

Útušice – Wikipedie

Obrázky, zvuky či videa k tématu Útušice ve Wikimedia Commons Encyklopedické heslo Utošice v Ottově slovníku naučném ve Wikizdrojích Územně identifikační registr ČR.

Útušice, katastrální území 775665 - katastr nemovitostí

Robčice je vesnice, část obce Útušice v okrese Plzeň-jih.Nachází se asi 1,5 km na jihozápad od Útušic. Je zde evidováno 115 adres. V roce 2011 zde trvale žilo 180 obyvatel.

Robčice (Útušice) – Wikipedie

Robčice je vesnice, část obce Útušice v okrese Plzeň-jih.Nachází se asi 1,5 km na jihozápad od Útušic. Je zde evidováno 115 adres. V roce 2011 zde trvale žilo 180 obyvatel.

Robčice u Štěnovic, katastrální území 775657 - katastr katastrální mapa útušice

Útušice 170 na parcele st. 270/34 v KÚ Útušice - katastrální mapa Útušice 174 na parcele st. 270/32 v KÚ Útušice - katastrální mapa Útušice 170 na parcele st. 270/34 v KÚ Útušice - statistika

Parcela st. 120/1 v k.ú. Útušice

Stavební objekt Robčice 73, Útušice, detailní informace z katastru nemovitostí o stavebním objektu. Katastrální mapa. Další stavební objekty. Stavební objekt Útušice 186, Útušice Stavební objekt Útušice 188, Útušice Stavební objekt Senec 462, Zruč-Senec Stavební objekt Kaznějov 608, Kaznějov Katastrální

Údaje o obci - Oficiální stránky Obce Útušice katastrální mapa útušice

Domů → Plzeňský kraj → okres Plzeň-jih → ÚtušiceÚtušice ↴ Není možné zobrazit mapu. Nedošlo k navázání apojení k serveru Google maps, nebo nemáte ve svém prohlížeči zapnutý JavaScript. Obec: Útušice Katastrální mapa, číslo parcely (přibližné)

překladač elvdalštinajak přeložit brigáda do angličtinymiroslav etzler tvoje tvář má známy hlasobrázky hezký večerrychly prachy seznamulož to.cz aviceska posta vyzvednuti balikučeská televize nábyteksnář klepání na dveřeordinace v růžové zahradě 2 2 775