tombalina.cz

Hurikán aktuálně

Florida - Aktuálně.cz
hurikán aktuálně
Hurikán Dorian dosáhl nejvyššího stupně. Vítr zesílil na 300 kilometrů v hodině Místní se příchod hurikánu připravili například i tím, že z konstrukcí sundali plátěné střechy.

Hurikán - Aktuálně.cz
Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Digitální platformy dvou největších britských politických stran se staly terčem kybernetických útoků.

Zahraničí - Aktuálně.cz
Hurikán Walaka v říjnu zdevastoval Východní ostrov na americké Havaji, který prakticky celý skončil pod vodní hladinou. Hurikán Willa udeřil na Mexiko, způsobil bleskové záplavy Úřady zde v posledních hodinách před příchodem bouře evakuovaly na 5000 lidí, další desítky tisíc opustily své domovy samy.

Hurikán Dorian - Aktuálně.cz
hurikán aktuálně
Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Pobřeží Spojených států čeká evakuace kvůli hurikánu, domov opustí téměř milion lidí Foto: Reuters reklama.

Hurikán - Aktuálne správy | Topky.sk - Bleskovky
hurikán aktuálně
Hurikán Dorian dosáhl nejvyššího stupně. Vítr zesílil na 300 kilometrů v hodině Místní se příchod hurikánu připravili například i tím, že z konstrukcí sundali plátěné střechy.

Silný hurikán Lorenzo ohrozí Azory, potom zamíří k Evropě
MIAMI - Hurikán Humberto v utorok večer zosilnel na búrku tretej kategórie a blíži sa k Bermudským ostrovom. Tamojšie úrady sa začali na príchod hurikánu pripravovať a začali plánovať uzavretie škôl, vládnych budov a pozastavenie hromadnej dopravy. Minister pre národnú bezpečnosť Wayne Caines oznámil, že školy a úrady

Hurikán Irma zpustošil i ostrov - Aktuálně.cz
hurikán aktuálně
Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Jeden stůl, jeden účet. Některé restaurace v Česku odmítají hostům rozpočítat útratu u jednoho stolu, je to pro ně práce navíc.

Živě: Největší město Floridy bojuje - Aktuálně.cz
Hurikán Irma během svého řádění v Karibiku zpustošila i ostrov Necker na Britských Panenských ostrovech, kde žije britský miliardář, dobrodruh a zakladatel koncernu Virgin Richard Branson. Ten se svou rodinou a s několika návštěvníky ostrova přečkal bouři ve vinném sklepě. Ještě než hurikán

Zprávy - Aktuálně.cz
Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Odhlásit se můžete kdykoliv. Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů.

Dorazí hurikán Lorenzo do Evropy? : 🌤 Meteopress
Jako hurikán (v jihozápadní Asii se používá slovo tajfun, v Indii a Austrálii pak cyklón, případně willy-willy) bývá označována ničivá tropická bouře o síle větru přesahující 119 kilometrů za hodinu.

Aktuálně - Aktuálně.cz
Hurikán postupně odčerpává teplo z moře a nabírá na síle. To se děje tak dlouho, dokud se nedostane nad chladnější pevninu nebo oblast se studenější vodou. Během své cesty zvedá do vzduchu masu vody, která poté - jako záplavová vlna - narazí na pevninu.

Hurikán Dorian děsí USA. Portoriko a Florida vyhlásily
Hurikán Irma byla tropická cyklóna a čtvrtý hurikán atlantické hurikánové sezóny roku 2017. Tento hurikán je považován za jeden z největších hurikánů v historii přírodních katastrof. Evakuováno bylo přes 7 milionů lidí. Síla větru přesahovala 250 km/h. Vlny díky síle větru dosahovaly až 8 metrů.

Hurikán Dorian, září 2019 - Aktuálně.cz
Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Na Floridě dál zůstává bez dodávek elektrické energie na 250 000 domácností a úřady varovaly, že …