tombalina.cz

Felix francis databáze knih

Felix Francis --- PITAVAL - databáze detektivní

Knihy - Felix Francis je mladší ze dvou synů Dicka Francise. Sedmnáct let se věnoval výuce fyziky. Od roku 1991 se stará o otcovy záležitosti. V průběhu

Knihy Felix Francis | Dobré Knihy.cz

felix francis databáze knih
Felix Francis. Felix Francis [1953] Uživatelské recenze knih: » Smrt ve Vratislavi - Hříšní lidé Království českého » Dokonalý cizinec » Sen na dosah - Výjimečný příběh chlapce trpícího za fair play. PARTNEŘI. Certifikovaný obchod. Československá bibliografická databáze »

Jeff Hinkley: Vyděrač - Felix Francis | Databáze knih

felix francis databáze knih
Odmítnutí poslušnosti. Kdo napsal knihu Odmítnutí poslušnosti? Autorem je Felix Francis. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Knihy Dicka Francise - dick-francis.cz

Felix se docela potatil. "Ohrožení" je první kniha, kterou jsem od něj přečetl a myslím, že dílo je to zdařilé. Není to sice tak úplně propracované jako knihy od mistra Dicka, ale nemůže přece psát úplně stejně jako otec. Nu, budu si muset přečíst i zbytek jeho knih, myslím, že to určitě stojí za to.

Felix Francis | životopis, informace o spisovateli | ČBDB.cz

Mrtvý dostih (Dead Heat, 2007) – spoluautor Felix Francis. Kniha, ke které si Francis jako spoluautora přizval svého syna Felixe vyjde pod názvem Mrtvý dostih. V předvečer 2000 Guineas, prvního klasického dostihu roku, se výkvět dostihového světa v Newmarketu sejde na prestižní slavnostní večeři.

Felix Francis: Spřízněni krví - Felix Francis | Databáze knih

Vyberte si z knih od autora Felix Francis na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Abychom vám mohli co nejlépe doporučovat knížky a též pro marketingové účely, si potřebujeme do vašeho prohlížeče uložit údaje - takzvané koláčky neboli cookies.

Felix Francis | Martinus

felix francis databáze knih
Křížová palba. Kdo napsal knihu Křížová palba? Autorem je Dick Francis, Felix Francis. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Felix Francis | Knihy.ABZ.cz

Felix Francis je mladší ze dvou synů Dicka Francise. Vystudoval fyziku a elektroniku na Londýnské univerzitě. Sedmnáct let se věnoval výuce fyziky. Od roku 1991 se stará o otcovy záležitosti. V průběhu let Felix pomáhal otci se získáváním údajů k řadě knih, za všechny jmenujme Střepy a Rozkazem.

Felix Francis knihy | Databáze knih

Otevírací doba. Pondělí: 8:00 - 12:00 13:00 - 17:00 Úterý: 8:00 - 12:00 13:00 - 17:00 Středa: 8:00 - 12:00 13:00 - 17:00 Čtvrtek: 8:00 - 12:00 13:00 - 17:00

Vyděrač (Felix Francis) | Detail knihy | ČBDB.cz

Autor: Felix Francis When Sir Richard Stewart, chair of the horse racing authority, demands ex-investigator Sid Halley examines some suspicious races, he is given a firm no. Sid retired six years ago - and nothing will

Hazard (Felix Francis) | Detail knihy | ČBDB.cz

felix francis databáze knih
Felix Francis sa prvýkrát predstavil ako otcov spoluautor v roku 2008 v románe Na mŕtvom bode (Dead Heat). V ročných odstupoch nasledovali ďalšie spoločné romány Džokej v talári (Silks), Dvojnásobná výhra (Even Money) a Chybný krok (Crossfire) a po smrti otca v roku 2011 mu vyšiel prvý samostatný román Hazardná hra (Gamble).

Odmítnutí poslušnosti (Felix Francis) | Detail knihy | ČBDB.cz

Vyděrač. Kdo napsal knihu Vyděrač? Autorem je Felix Francis. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Jeff Hinkley: Trojkoruna - Felix Francis | Databáze knih

felix francis databáze knih
Hazard. Kdo napsal knihu Hazard? Autorem je Felix Francis. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

meteoskop počasí prahaidnes zprávy domácímy 2 uloztopředpověď počasí staré městosnář jizda autemct decko archivpavel švestka prostřenočeská pošta nepotřebný majetekčeská pošta přerov 4 přerovčeská spořitelna sazava