tombalina.cz

české dráhy studentská sleva prázdniny

České dráhy, a. s. | Děti, studenti a senioři mohou využít

Nyní se nabízí otázka, co dělat s aplikací na In Kartě, kterou vydávali České dráhy a na níž nabízely také slevu. 75 % sleva totiž převyšuje výhody aplikace a navíc je nelze mezi sebou kombinovat. Aplikace na In Karty proto již nebudou vydávány a ty, které máte na své kartě, je možné do 30. 4. 2019 vrátit.

Pro studenty bude levnější vlak i autobus - Novinky.cz

Ceny zlevněných předplatných jízdenek pro příměstské cestování (75% sleva) od 1. září 2018. Kvůli nutné změně softwaru prodejních zařízení pro prodej jízdních dokladů PID zahájí Dopravní podník hl. m. Prahy, a.s. a České dráhy, a.s. prodej zvýhodněných kuponů pro vnější pásma s …

Od září za čtvrtinu: Nové studentské slevy na jízdné

České dráhy. České dráhy zase nabízí na prázdniny síťovou Jízdenku na léto 2015, která platí od 1. 7. do 31. 8. 2015. Jedná se o jízdenku, se kterou v uvedeném termínu můžete jezdit 14 dní (14 po sobě jdoucích dní) všemi vlaky ve 2. třídě (nabídka platí pro všechny, ne jen pro studenty).

RegioJet a České dráhy zlevňují jízdné pro studenty i o české dráhy studentská sleva prázdniny

Slevy pro studenty 2019: ISIC, Alza, České dráhy, McDonald’s… Slevy a cenová zvýhodnění pro studenty nabízí obrovské množství obchodníků. Ušetřit se tak dá za dopravu, zábavu nebo nákup pomůcek potřebných ke studiu!

Images of České Dráhy Studentská sleva prázdniny

Lidem pod 26 a nad 65 let od soboty zlevní jízda vlakem a autobusem na čtvrtinu. Vláda Andreje Babiše tak plní jeden z největších slibů tohoto volebního období. Jeho splnění přijde skoro na šest miliard korun, i když to samozřejmě nikdo nedokáže přesně odhadnout. Bude záležet na tom, jak moc se bude jezdit.

Mobilní web ČD české dráhy studentská sleva prázdniny

Skrblik.cz » Cestování » Jízdenky » Slevy na vlak 2019: České dráhy, Regiojet, akční jízdenky… Slevy na vlak 2019: České dráhy, Regiojet, akční jízdenky… Ušetřit při cestách vlakem lze několika způsoby – většinou je třeba rezervovat jízdenku přes internet a cestovat mezi většími městy.

Slevy pro studenty a seniory by u ČD měly platit na české dráhy studentská sleva prázdniny

Pobočky České pošty/Pošta Partner - koupíte měsíční jízdenky úsekové, dvouúsekové a zónové na maximálně 4 zóny. MAX 4 ZÓNY Ú Hlavní informační centrum IDS JMK - centrum poskytuje kompletní informace o IDS JMK. Zakoupit můžete cykloturistické mapy, knižní jízdní řády.

Studentská sleva 75 % na jízdné od září 2018

České dráhy zatím nechtějí změny komentovat. „ Zatím je vše v přípravě,“ řekl mluvčí Českých drah Radek Joklík. Některé slevy nebudou mít už vůbec smysl: nově budou mít senioři nad 65 let věku od státu ve vlacích a autobusech slevu 75 %, aniž by si cokoliv předpláceli.

Slevy na vlak 2019 → České dráhy, Regiojet, akční jízdenky

Mapa stránek | Kontakty | Hledání na webu. Copyright 2012 - České dráhy, a.s. Vysvětlivky symbolů Zobrazit plnou verzi Zobrazit plnou verzi

Nové celostátní slevy od září 2018 - aktualizováno o často české dráhy studentská sleva prázdniny

Autobusoví dopravci poskytovali dosud slevy jen žákům a studentům mladším 15 let. Nová vyhláška jim ale nařizuje, aby slevy na jízdném poskytovali všem studentům až do věku 26 let. Levněji tak budou například jezdit studenti vysokých škol, kteří dosud v autobuse platili plnou cenu. Totéž bude platit pro České dráhy, pro něž ale není studentská sleva novinkou.

Zvláštní jízdné pro žáky a studenty od 18 do 26 let české dráhy studentská sleva prázdniny

Sleva na jízdném by měla platit celoročně,“ myslí si studentka práv z Doubravice nad Svitavou Jana Vomelová. Situaci přirovnala třeba ke vstupnému na hradech a zámcích. Tam studentské slevy platí po celý rok. České dráhy přes léto studentskou slevu na jednorázové ani předplatní jízdenky nedávají.

Jasnější pravidla pro slevy. Stát zveřejnil, jaké průkazy

Jednou z mnoha výhod průkazu ISIC je, že s ním u dopravců jednoduše prokážete, že máte nárok na zlevněné jízdné. Odpadá nutnost nosit u sebe jiné doklady, jako je potvrzení o studiu nebo různé školní kartičky a průkazky.