tombalina.cz

české dráhy prázdninová jízdenka

Neomezené cestování vlakem. České dráhy vylepšily cenovou

české dráhy prázdninová jízdenka

Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz. Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

České dráhy - prázdninová jízdenka a výlety vlakem po ČR

Mapa stránek | Kontakty | Hledání na webu. Copyright 2012 - České dráhy, a.s. Vysvětlivky symbolů Zobrazit plnou verzi Zobrazit plnou verzi

Images of České dráhy Prázdninová Jízdenka

See more of České dráhy on Facebook. Log In. or. Create New Account. See more of České dráhy on Facebook. Log In. Forgot account? or. Create New Account. Not Now. Community See All. 67,733 people like this. 69,203 people follow this. 348 check-ins. About See All +420 221 111 122. Contact České dráhy on Messenger.

Jízdenka na léto | České dráhy

české dráhy prázdninová jízdenka

Po mnoha letech, kdy možnost jednoduchého storna jízdenky nabízeli jen soukromí dopravci, se od roku 2017 k tomuto kroku propracovaly i České dráhy. Základním pravidlem je, že jízdenky je nyní možné vrátit až do času 15 minut před odjezdem vlaku.

Mobilní web ČD

Co je Skupinová víkendová jízdenka? Vydejte se o víkendu na celodenní výlet po České republice nebo po některém z krajů. Zkuste naši Skupinovou víkendovou jízdenku, se kterou můžete neomezeně cestovat všemi našimi vlaky.

České dráhy nabízejí levné jízdenky po Evropě | ZPRÁVY

Flexi zvýhodněná jízdenka zakoupená u pokladní přepážky není vázána na jméno cestujícího a může ji použít kdokoliv. Flexi zvýhodněná jízdenka zakoupená v e-hopu je nepřenosná, vázaná na jméno konkrétního cestujícího. Na Flexi zvýhodněnou jízdenku zakoupenou v e-shopu tedy může cestovat pouze osoba jejíž

České dráhy, a. s. | Jízdenka na léto opět v prodeji

Nová generace jízdenek Flexi jízdenka. S tou vám vlak neujede. Stačí zvolit datum a do půlnoci můžete odjet kterýmkoliv vlakem. U jízdenek z e-shopu si zvolíte čas odjezdu.

Jízdenky a ČD Kredit | České dráhy, a.s.

Chcete pracovat pro společnost České dráhy nebo doporučit místo svým známým? Navštivte sekci KARIÉRA, kde jsou všechna aktuální volná pracovní místa.

Volná místa | České dráhy

Přes. Přes. + Přes Prohodit Odkud/Kam Odjezd Příjezd. Vyberte

Re: České dráhy prázdninová jízdenka a výlety vlakem po ČR

české dráhy prázdninová jízdenka

České dráhy - prázdninová jízdenka a výlety vlakem po ČR Máme v plánu využít prázdninové jízdenky od ČD. Jak hledám, tak nenalézám info, zda dělají variantu pro dítě, nebo zda je cena jízdenky konečná, i pro děti.

leták kaufland praha jarovčeské dráhy managementčeský rozhlas 2 frekvence hradec královérajce familypenny leták od 1.2česká průmyslová zdravotní pojišťovna dentální hygienačeské dráhy hromadná jízdenkapočasí nyní prahapředpověd počasí hradec kralovéprani k narozeninam 16