tombalina.cz

české dráhy jízdné děti

Slevy na vlak 2019 → České dráhy, Regiojet, akční jízdenky

České dráhy vypraví v neděli 2. prosince historický vlak v čele s parní lokomotivou „Rosnička“. Během jízdy se děti i dospělí mohou těšit na mikulášskou nadílku. Z hanácké metropole vyrazí mikulášský parní vlak do Uničova a Senice na Hané.

Nespoléhejte se na to, že děti do šesti let cestují vždy

Na projektu „Léto na Bechyňce“ České dráhy spolupracují s Národním technickým muzeem a Jihočeským krajem. Jeho součástí jsou nejen jízdy historických vlaků, ale také bohatý doprovodný program v obcích a městech na trati. snížené jízdné (děti od 6 do 15 let, ZTP) – 180 Kč

Typy jízdenek | České dráhy

české dráhy jízdné děti
Naopak českého státního dopravce České dráhy se slovenské bezplatné cestování pro děti a důchodce nikterak nedotkne, řekl ČTK mluvčí společnosti Petr Šťáhlavský. Mezistátní vlaky si na hranicích přebírá slovenský personál a stejným způsobem, jak se rozdělují pracovní kompetence, se …

České dráhy, a. s. | Děti, studenti a senioři mohou využít

české dráhy jízdné děti
Vždy podle Tarifu PID nebo tarifu železničního dopravce (České dráhy, KŽC doprava). Jízdní řády vlaků Jízdní řády PID všech vlakových linek S jsou k dostání v tištěné podobě na informačním centru ROPID (ČD Centrum Praha hl. n.), ve všech infocentrech DP Praha a na vybraných obecních úřadech.

České dráhy nabízejí na internetu slevy, které jinde

české dráhy jízdné děti
Skrblik.cz » Cestování » Jízdenky » Slevy na vlak 2019: České dráhy, Regiojet, akční jízdenky… Slevy na vlak 2019: České dráhy, Regiojet, akční jízdenky… Ušetřit při cestách vlakem lze několika způsoby – většinou je třeba rezervovat jízdenku přes internet a cestovat mezi většími městy.

České dráhy, a. s. | Z Olomouce vyrazí parní vlak s

české dráhy jízdné děti
Největší částku nárokují České dráhy, respektive Arriva. „Fakturovaná částka dopravců odpovídá původním předpokladům, znamená to tedy, že zlevněné jízdné vyjde stát zhruba na …

Dráhy chtějí lístek i po malých dětech, jezdit však budou

České dráhy v posledních dnech výrazně zahýbaly svými cenami. Zavedly velké slevy pro děti, studenty a důchodce, zároveň ale zrušily řadu slev pro běžné cestující. Sice je částečně nahrazují novými nabídkami, jenže po těch se musí zákazníci pídit.

České dráhy | Omio (GoEuro)

Děti od 6 do 15 let: zvláštní jízdné s 50 % slevou z ceny obyčejné jízdenky je k dispozici pro všechny děti od 6 do 15 let. Všechny děti ve věku od 10 do 15 let se však ve vlaku musí prokázat jakýmkoli dokladem s fotografií a uvedeným rokem narození.

České dráhy & ceník jízdného | Vlaky, autobusy, letenky

české dráhy jízdné děti
Naopak českého státního dopravce České dráhy se slovenské bezplatné cestování pro děti a důchodce nikterak nedotkne, řekl ČTK mluvčí společnosti Petr Šťáhlavský. Mezistátní vlaky si na hranicích přebírá slovenský personál a stejným způsobem, jak se rozdělují pracovní kompetence, se rozdělují i peníze z jízdného.