tombalina.cz

Cesky rozhlas brno frekvence

Živé vysílání - Podrobný přehled - Český rozhlas cesky rozhlas brno frekvence
Petr Haničinec jako Řehoř Samsa v rozhlasové nahrávce z roku 1967 se v posteli proměnil v jakýsi nestvůrný hmyz. Slavný román Franze Kafky jako noční můra.
ČRo Brno - PLAY.CZ
Frekvence na jižní Moravě jsou: 106,5 FM pro celý kraj. 93,1 FM pro Brno-město. 97,3 FM na Znojemsku. 93,6 FM na Hodonínsku. ČRo Brno naladíte také prostřednictvím multiplexu ČRo DAB+, v nabídce vybraných kabelových televizí a u operátorů poskytujících programy přes internetový protokol (IPTV).
Seznam českých rozhlasových stanic – Wikipedie
RT @auditoriumCRo: Český rozhlas pro vás připravil procházku zvukovou pamětí, která vás zavede zpět do časů, jež tvořily naši současnost. W… — Radiožurnál (@Radiozurnal1)2019-11-13 11:24:47; Studenti 1. lékařské fakulty pražské Univerzity Karlovy ve výuce využívají 3D tisk.
Vysílače | Jak nás naladíte - Český rozhlas cesky rozhlas brno frekvence
Praha | 7:04. Ceny jatečných prasat jsou nejvyšší za posledních 11 let. V obchodech zdražuje vepřové maso i uzeniny . Vepřová kýta stála na začátku letošního roku průměrně 124 korun za kilo, v září už za ni zákazníci zaplatili téměř o 10 korun víc.
Jak nás naladíte - Kompletní informace o - rozhlas.cz
Světová konkurence v agentuře Reuters bylo to nejhezčí, co mě mohlo potkat, říká Petr Josek. Retrospektivní výstava Petra Joska Tak jsem fotil je k vidění v pražském Czech Photo Centru.
Český rozhlas Radiožurnál
Kompletní informace o vysílačích, digitálním vysílání, internetovém vysílání a poslechu na mobilních zařízeních.
Český rozhlas Radiožurnál - PLAY.CZ
Právě vysíláme. 16:58 Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert pro klavír a orchestr č. 20 d moll, 2.věta Romance. Hrají Melvyn Tan (klavír) a London Classical
Český rozhlas Brno online – poslouchejte zdarma | Online cesky rozhlas brno frekvence
Nejstarší a nejposlouchanější regionální stanice Českého rozhlasu. Vysílání pro dobrou náladu, zábavu a chvíle pohody. Aktuální zpravodajství a publicistika
Český rozhlas Brno | Recepty z rozhlasu cesky rozhlas brno frekvence
Václav Havel: Žebrácká opera. Rozhlasová premiéra natočená k třicátému výročí sametové revoluce. Jiří Dvořák, Viktor Preiss, Tomáš Töpfer, Magdalena Borová a Klára Sedláčková-Oltová excelují v Havlově obrazu společnosti fungující na principu naprosté bezzásadovosti.

databáze knih volání kukačkykrestanske prani k narozeninampolsko letak tescosyn snářleták lidl tupolevovaostrov kos aktuálněčínská restaurace štěstí brandýs nad labem - stará boleslavpřání k 47 narozeninámleták billa od 6.4dračík ostrava