tombalina.cz

Ceska sporitelna sporeni

Stavební spoření, které využijete na cokoliv | Česká
ceska sporitelna sporeni
Jsme vaše Poštovní spořitelna a pomůžeme vám v každé životní situaci. Ať už půjde o účet, půjčku, investice nebo třeba pojištění.
Spoření | Česká spořitelna
ceska sporitelna sporeni
Zhodnocení až 3,8 % ročně . Při získání státní podpory 2000 Kč ročně, slevy 1500 Kč z poplatku za uzavření, úrokového bonusu po 6 letech spoření, při cílové částce 150 000 Kč, včetně poplatků za vedení účtu, bez odečtení daně.
Česká spořitelna, a.s. / Banky | Peníze.cz
Přemýšlíte, jak bezpečně uložit a zhodnotit své peníze? Stavební spoření vám nabízí zhodnocení vkladů až 3,4 % ročně a státní podporu až 10 % ročně.
Česká spořitelna Plus - nabízíme něco navíc
Při uzavření smlouvy na webu SSČS je cena uzavření smlouvy pevná jen 495 Kč a oproti běžné ceně 1% z cílové částky (zde až 400 000 Kč) ušetříte až 3 505 Kč.
Jak se nejrychleji dostanete k penězům ze stavebního
Každý rok můžete získat na státních příspěvcích a daňových úlevách až 6 360 Kč. Doplňkové penzijní připojištění vám nabízí vysoké zhodnocení vkladů.
Úvodní stránka | Buřinka
Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou.Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve.
ČS (Česká spořitelna) pobočky v obci Plzeň | Banky.cz
Vyberte si z našich spořících produktů. Nabízíme jak stavební spoření, tak i doplňkové spoření a další.
Oficiální web | Česká spořitelna
Zdeňka Šotková. Manažerka a finanční zprostředkovatelka. S ČS spolupracuji od roku 1998, od r. 2001 vedu tým profesionálních zprostředkovatelů, kteří v rámci finančního poradenství pomáhají řešit životní situace klientů, ať už je to v rámci bydlení, zajištění rodiny, zhodnocování financi nebo zajištění se v důchodovém věku.
Úvod | Poštovní spořitelna
Odkládejte si peníze bokem a vytvořte si rezervu, na cokoli chcete. Spoření České Spořitelny vám umožní spořit chytře a zhodnocovat peníze bez obav.
Penzijní připojištění - Česká pojišťovna
ceska sporitelna sporeni
Při uzavření smlouvy na webu SSČS je cena uzavření smlouvy pevná jen 495 Kč a oproti běžné ceně 1% z cílové částky (zde až 400 000 Kč) ušetříte až 3 505 Kč.
Online Stavební spoření | Buřinka
Spoření pro děti Studium+. S doplňkovým penzijním spořením Studium+ můžete flexibilně ukládat potřebné peníze stranou a dosáhnout tak zajímavého zhodnocení s tím, že úspory vždy připadnou vašemu dítěti.Při dosažení 18 let věku je navíc možné bez nutnosti ukončit smlouvu vybrat třetinu vkladů a zároveň pokračovat ve spoření dál.