tombalina.cz

Aplikace jizdni rady brno

MHD v mobilu aplikace jizdni rady brno

Vyhledání spojení MHD, vlakem i autobusem pro celou ČR. Jízdní řády s informací o zpoždění, nástupišti, ceně a mapou spoje.

IDOS JÍZDNÍ ŘÁDY www.idos.cz - jizdni-rady.kob.cz

aplikace je poměrně fajn, ale když zadám své město, a dám přestup ve městě kde běžně přestupuji ve směru na Brno, tak mně to vyhodí že žádný takový spoj neexistuje příklad Velké Bílovice -> Brno přestup Velké Pavlovice - spoj neexistuje Velké Pavlovice -> Brno - spoj existuje z VB do VP to od nás ale jezdí každou

Vyhledání spojení • Jízdní řády Seznam.cz

Jízdní řády Brno Seznam linek Odjezdy. www.jrbrno.cz 13.11.2019 15.11 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @

Jízdní řády – Aplikace na Google Play

Projekt je unikátní nejen z hlediska rozsahu a charakteru, ale i objemem finančních prostředků získaných z dotačních titulů. Právě proto jsem rád, že v nás město Brno vložilo důvěru a pověřilo DPMB úkolem stavbu zajistit,“ vysvětlil generální ředitel Dopravního podniku města Brna, a.s., Miloš Havránek.

IDOS - Pražská integrovaná doprava - Vyhledání spojení aplikace jizdni rady brno

‎Přečtěte si recenze, porovnejte hodnocení zákazníků, prohlédněte si snímky obrazovky a zjistěte další informace o aplikaci Jízdní řády IDOS. Stáhněte si Jízdní řády IDOS a užijte si aplikaci na svém iPhonu, iPadu a iPodu touch.

MHD Tabule - Apps on Google Play

Aplikace Jízdní Řády IDOS, vyvíjená ve spolupráci se společností MAFRA a.s. a CHAPS, se po 18 měsících dočkala nové verze. Oproti té staré přináší zcela nový, jednotný vzhled pro všechny dostupné systémy: Android, iOS i mobilní webové rozhraní.

WMM Jízdní řády 4.1 - Jízdní řády (IDOS) pro Windows Phone

Jízdní řády IDOS jsou dostupné ve formě vhodné pro mobilní aplikace PDA, takže je přístup možný i přes mobilní telefon. Pomocí internetové aplikace IDOS jízdní řády vlaků a autobusů máte možnost vyhledat spojení mezi městy bez nutnosti listování v jízdních řádech.

Úvodní stránka | České dráhy

IDOS umožňuje vyhledání spojení v jízdních řádech vlaků, autobusů, MHD, letadel a jejich kombinacích. IDOS zobrazuje aktuální polohy spojů. K dispozici jsou také odkazy na …

IDOS

Portál iDNES.cz přináší uživatelům operačního systému Google Android a Apple iOS komplexní jízdní řády do mobilu. Autobusové a vlakové řády doplňují MHD spoje a hned několik unikátních funkcí. Oficiální aplikace jsou v App Store a Android marketu k dispozici zcela zdarma.

Jízdní řády IDOS – Aplikace na Google Play

Oficiální aplikace Jízdních řádů ZDARMA. MOBILNÍ APLIKACE ROKU 2016 v kategorii Životní styl a UX aplikace roku. Hlavní funkce: • Vyhledání vlakových, autobusových a MHD spojů • Online vyhledávání = vždy aktuální a oficiální informace včetně zpoždění a výluk • Inteligentní našeptávač zastávek a adres včetně zadání Moje poloha • Notifikace na

Stahujte zdarma jízdní řády do mobilu od iDNES.cz - iDNES.cz

Aplikaci vyvíjí a technologie dodává CHAPS spol. s r.o.. O autorech. Publikování a další šíření informací bez souhlasu autorů je zakázáno. (ext15)

IDS JMK - jízdní řády Brno a Jihomoravský kraj

Oficiální stránky IDS JMK - Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje - integrovaná veřejná a městská hromadná doprava ve městě Brno a Jihomoravský kraj / Integrated public transport system in the City of Brno and the Southern Moravia Region, Czech Republic / Integriertes Öffentliches Personen Nahverkehr System des Landesbezirk Südmähren, Tschechische Republik

Přehled linek | Jízdní řády Brno aplikace jizdni rady brno

Aplikaci vyvíjí a technologie dodává CHAPS spol. s r.o.. O autorech. Publikování a další šíření informací bez souhlasu autorů je zakázáno. (ext15)

decko vrtulkamš slunečnice ostrava radvanicevyměna manželek usa onlinedéčko ovečky heslačeská pošta zásilka ze zahraničíprader willi syndrom česká televizelékárna štěstínakladac bazosordinace v ružove zahrade 2 906dětské přání k 2 narozeninám