tombalina.cz

Anglickočeský překladač

Online anglicko-český překladač

Bezplatný překladač slov, frází a vět z anglického jazyka do českého jazyka. Pro překlad z angličtiny do češtiny zadejte text do horního editačního formuláře a klikněte na tlačítko „Přeložit“. Překlad do češtiny se zobrazí ve spodním editačním okně. Tento překladač je omezen na 5000 znaků na překlad.

Anglicko-český offline slovník – Aplikace na Google Play

anglickočeský překladač Česko-anglický online slovník s anglickou výslovností na Online-Slovník.cz

Anglicko-český překladač vět online | Překladač vět online

Český jazyk je totiž v tomto případě pro překladač celkem oříšek. Výsledný slovosled českého překladu totiž většinou nemá hlavu ani patu a konečnou stylizaci si musíte dodělat sami. Základní funkce, kterou musí anglicko-český překladač splňovat, je samotný překlad. Tento úkol zvládá velmi dobře.

Anglicko-český překladač vět alá Google - PrekladacVet.eu

Česko-anglický slovník online a naopak. Při vypracovávání domácích úkolů, nebo některých pracovních povinností do zaměstnání, které se týkají anglického jazyka, lze rychle a …

Překladač pro české uživatele | Český-Překladač.cz

Překladač vět, textů a webových stránek do 90+ jazyků s výslovností. Přeložený text se zobrazí zde. Pro provedení překladu vložte text do políčka překladače vlevo a použijte tlačítko „přeložit“ výše.

Česko - Anglický překladač | TRANSLATOR.EU

anglickočeský překladač DIC-o anglicko - český a česko - anglický off-line slovník s výslovností (170000 výrazů).

Anglicko - Český překladač | TRANSLATOR.EU

anglickočeský překladač Online slovník a překladač do více než 40 světových jazyků zdarma. Okamžitě a kvalitně překládá mezi všemi jazyky navzájem.

Anglicko-český slovník online | Překladač vět online

Zvolte jazyky, se kterými má překladač pracovat. Napište nebo zkopírujte text do horního pole a klikněte na tlačítko „přeložit“. V dolním poli se okamžitě objeví požadovaný překlad, který si následně můžete označit, zkopírovat a použít pro vaše potřeby.

Prekladač Google

Obsah slovníka je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďaľšie sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez …

Překladač Google

anglickočeský překladač Anglicko-český slovník. Kvalitní on-line slovníky, překlady, konverzace, gramatiky, témata a jazykové hry zdarma.

Překladač a slovník online | Slovníček.CZ

Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků.

Anglicko-slovenský slovník - Slovnik.sk

Překladač vět, textů a webových stránek do 90+ jazyků s výslovností. Přeložený text se zobrazí zde. Pro provedení překladu vložte text do políčka překladače vlevo a použijte tlačítko „přeložit“ výše.

Seznam Slovník

anglickočeský překladač Zvolte jazyky, se kterými má překladač pracovat. Napište nebo zkopírujte text do horního pole a klikněte na tlačítko „přeložit“. V dolním poli se okamžitě objeví požadovaný překlad, který si následně můžete označit, zkopírovat a použít pro vaše potřeby.

Česko-polský překladač vět ZDARMA | Překladač vět online

anglickočeský překladač Pro ty, kteří tak zjistili, že mají stále ještě co dohánět, je tu anglicko-český překladač. Funguje obousměrně, to znamená, že stačí zadat anglickou nebo českou větu, kterou potřebujete přeložit, a počkat si na výsledek. Maximální délka překládaného textu činí 1 000 znaků.

Anglicko-český slovník | Lingea

Bezplatná služba od Googlu okamžite preloží slová, frázy a webové stránky medzi angličtinou a viac ako stovkou ďalších jazykov.

české dráhy pobočkysofia alvaro soler mp3 uloztopřání k 60 narozeninám babičcevýměna manželek trojčata onlinetvoje tvář má známý hlas 3 výsledkytesco leták od 8.11.2019sparkle prekladaceasy překladzpravy prima opalovaci kremzábavná přání k narozeninám