tombalina.cz

Aktualni dopravni info praha

Dopravní podnik hlavního města Prahy Komplexní dopravní zpravodajství. Aktuální informace: uzavírky, dopravní kolony i nehody. Předhledná dopravní mapa celé ČR. Doprava na dálnicích, silnicích, hlavních tazích i ve městech.
Hlavní stránka | Current traffic information aktualni dopravni info praha ulice Na vyhlídce, Praha 9, uzavřeno, práce na silnici, Od 12.11.2019 09:53 Do 30.11.2019 23:59, Jednosměrná uzavírka z důvodu výkopových prací ve vozovce. Objízdná trasa po ul. Vysočanská, Litoměřická. Na Prosecké vyhlídce. Kompletní přehled dopravních informaci v Praze >>
Dopravní info | Aktuální situace na silnicích Dopravní info. Fullscreen. Mapa. Výběr mapy. Aktuální dopravní informace. Nehody, uzavírky, omezení a další informace o provozu na českých silnicích. Tipy na zlepšení bezpečnosti. Označte nebezpečná místa na českých silnicích a ve městech a způsob řešení.
Dálnice D1 - dopravní informace aktuálně | DD.cz Dálniční Dopravní podnik hl. m. Prahy je součástí jedenácti dopravních podniků zapojených do charitativní akce Movember zaměřené na zdraví mužů. Cestujícím Movember (spojení anglických slov MOustache – knírek a noVEMBER – listopad) připomenou kníry na čelech …
Doprava (Portál hlavního města Prahy) ulice Laubova, mezi křižovatkami ulic náměstí Jiřího z Poděbrad a Ondříčkova, Praha 3, Praha, uzavřeno, stavební práce, Krátkodobá uzavírka z důvodu stavebních prací - umístění a práce jeřábu + beton pumpy., Objížďka - bez rozlišení: Praha 3, v katastru obce Praha, Milešovská - Ondříčkova.
Aktuální doprava v Praze - Pražský patriot Dopravní uzavírky a omezení: D1, mezi km 359.7 a 359.2, ve směru Praha. práce na silnici, pravý jízdní pruh uzavřen práce na údržbě mostu, Údržba a opravy mostů, zdroj: ŘSD. Načítání kamery NÁRODNÍ REGISTR DOPRAVNÍCH
Dopravní info | Aktuální situace na silnicích ulice Křižíkova, Praha 8, Praha, jízdní pruh uzavřen, stavební práce, Od 17.08.2019 00:00 Do 15.05.2020 23:59, Přeložka hradební stoky v rámci stavby Florence Gate-Ulice Křižíkova v tomto úseku uzavřena. Zábor chodníku a jízdního pruhu.
Dopravní podnik hlavního města Prahy Přehled zásadních dopravních opatření na komunikační síti hl. m. Prahy. Jedná se o uzavírky a omezení dopravy související s opravami komunikací, rekonstrukcemi inženýrských sítí, opravami a rekonstrukcemi tramvajových tratí, údržbou a čištěním tunelů a dalších prací na významných pražských komunikacích.
Dopravní nehody, aktuální dopravní informace Dopravní uzavírky a omezení Praha. Dopravní uzavírky a omezení a další dopravní informace. Dopravní info aktuálně, rychle a přehledně na jednom místě.
Aktuální dopravní informace : Zákruta.cz ulice Křižíkova, Praha 8, Praha, jízdní pruh uzavřen, stavební práce, Od 17.08.2019 00:00 Do 15.05.2020 23:59, Přeložka hradební stoky v rámci stavby Florence Gate-Ulice Křižíkova v tomto úseku uzavřena. Zábor chodníku a jízdního pruhu.
Dopravní nehody, dopravní zpravodajství a informace The page you are currently viewing can be e-mailed to your friends. The address shown below contains the current view / map detail, displayed layers and, if applicable, the route selected in the map. If you are currently viewing a specific information page from the left panel, the link will be sent to that page.